X
Produkt byl přidán do objednávky.

e-vetrani.cz spolehlivý eshop se vzduchotechnikou

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Aktuality Design vs. rekuperace – rozumí si!

Aktuality

01.09.2020 11:27

Design vs. rekuperace – rozumí si!

Malý krok pro společnost, velký krok pro domácnost

Odvětví rekuperačních jednotek udělalo velký krok vpřed a díky tomu si už nemusíte dělat vrásky, jak skloubit užitečnost a design. Jakto, ptáte se? Je to jednoduché. Stačí si pořídit rekuperační zařízení malého rozměru, které působí nenápadně. Sháníte-li rekuperační jednotku pro jednu místnost, doporučujeme vám například Aerauliqa Quantum NEXT. Pokud chcete zainvestovat do něčeho většího, ale ne nápadnějšího, mohla by vás zaujmout Rekuperace Venus Comfort s regulací.

Co je malé, to je hezké

Rekuperační jednotka SmartFan 700Nicméně s designem jdou ruku v ruce především již zmiňované minimalistické rekuperace. Jediné, co u nich musíte brát v potaz je, že jsou vhodné pouze pro použití do jedné místnosti do výměry 40 m2. U nás si můžete vybrat ze tří základních druhů těchto „drobečků“, a to SmartFan, Quantum a Rec Smart. Jejich větším sourozencem pak jsou QR jednotky.

Nové je dobré

rekuperačních zařízeních malých rozměrů se příliš často nemluví, a proto bychom vám rádi představili naše novinky, jimiž jsou Lokální rekuperační jednotka SmartFan 500 a 700. Řada SmartFan vyniká svým minimalistickým smyslem pro design. Tato zařízení se pyšní energetickou třídou A a keramickým tepelným výměníkem. Pomáhá snížit vlhkost a redukuje problémy s kondenzací vody. Jednou z mnoha výhod je, že k jeho instalaci nejsou potřeba rozvody vzduchu. Chcete-li dosáhnout maximální účinnosti, doporučujeme do místnosti instalovat dvě jednotky se vzájemným střídavým provozem. Hodně čerstvého vzduchu za více než přijatelnou cenu? To je SmartFan.

Oddělovací deska

Vyplatí se rekuperace?

A v čem že je ta rekuperace vůbec výhodná? Jejím plusem je jak úspora energie, tak úspora financí, a v neposlední řadě samozřejmě čerstvý vzduch. Rekuperace znamená zpětné využití tepla z odváděného vzduchu. Rekuperační hliníkový výměník využívá teplo odsávaného vnitřního vzduchu k ohřevu chladného vzduchu přiváděného z venku dovnitř místnosti. To zaručuje kvalitní čerstvý vzduch ve vnitřních prostorech bez změny teploty. Přiváděný a odváděný vzduch odděluje deska, díky čemuž nedochází k jejich promísení. Rekuperace garantuje maximální přenos tepla.

Montáž svépomocí?

Montáž svépomocíMnoho z vás možná potěší fakt, že si rekuperační jednotku zvládnete nainstalovat sami. Pro někoho může být přidaná hodnota v tom, že ho neopustí finanční prostředky vynaložené na odbornou montáž, pro někoho možnost naučit se něco nového a podobně. Ať tak či onak, ta možnost tu je. Montáž, obsluhu i údržbu si snadno nastudujete v Návodu, který naleznete u každého produktu v záložce Ke stažení. A pak už hurá do práce.

Investujte do kvalitního ovzduší ve vašem domově a dopřejte si tak spokojené bydlení. Kór, když vám rekuperační jednotka nenaruší design interiéru


 
 

Vše pro rekuperaci

Proč nakoupit od Multi-VAC

  • Silná zavedená společnost
  • Přímý dovozce, jednička z oboru
  • 15 dní záruka spokojenosti
  • Kvalitní zboží ze zemí EU
  • Doprava zdarma nad 5 000 Kč
  • Objednávky přijaté do 13:00 expedujeme stejný pracovní den

© 2021, Multi-VAC spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

| Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů B2C Brána | eod.cz | XHTML 1.0 | CSS 3