X
Produkt byl přidán do objednávky.

e-vetrani.cz spolehlivý eshop se vzduchotechnikou

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Aktuality Nejchytřejší způsob rekuperace? SmartFan 500 se hodí do obýváku i kanceláře

Aktuality

18.06.2020 15:00

Nejchytřejší způsob rekuperace? SmartFan 500 se hodí do obýváku i kanceláře

Pokoušíte se ušetřit za elektřinu, plyn a vodu? Mezi prsty vám možná protéká ještě jedna položka. Tou je vzduch. Během větrání uniká z místností množství ohřátého vzduchu, a přitom docela zbytečně! I tento odpadní vzduch lze ještě využít ušetřit tak i při vytápění domu či bytu

 

Rekuperačná jednotka SmartFan

Jak díky rekuperaci ušetřit?

Keramický rekuperátor jednotky SmartFan 500 dokáže naakumulovat teplo z nasátého odpadního vzduchu. To je během přívodu čerstvého vzduchu předáno nasávanému venkovnímu vzduchu.

Čerstvý vzduch se tak ve výměníku předehřeje na příjemnou pokojovou teplotu. A to bez dodatečné spotřeby energie. Výsledkem jsou ušetřené peníze i svěží čistý vzduch bez tepelných ztrát.

  

 

 

Ideální pro novostavby i rekonstrukce. Rekuperační jednotka SmartFan 500 vám umožní se znovu zhluboka a bez obav nadechnout doopravdy čerstvého vzduchu.

                     

Skutečně kvalitní ovzduší

Rekuperační jednotku lze umístit i do kanceláře.

Těchto tepelných ztrát si je většina z nás vědoma. Větráme proto nepravidelně a především nedostatečně. Někdy záměrně, například kvůli hluku, který k nám přichází z rušné ulice. Někdy ale jen jednoduše zapomeneme ráno otevřít okna a odpoledne si stěžujeme na bolest hlavy.

Problémem ovšem je, že i když vše uděláme podle nejlepšího vědomí a svědomí, do místnosti se nám nikdy nepovede přivést čistý a nezávadný vzduchVenkovní vzduch obsahuje prachové a pylové částečky a další nečistoty, na které je řada z nás velice citlivá. Do vašeho pokoje se ale díky chytrému systému rekuperace dostane už vyfiltrovaný vzduch.

 

 

Nejen pro novostavby

Jestliže chcete svůj nově postavený rodinný domek vybavit jen tím nejlepším, naše rekuperační jednotka je vám k službám. Do vašeho moderního interiéru zapadne svým designem i nabídkou funkcí, které si můžete nastavit pomocí manuálního či dotykového displeje. Rekuperace ale najde využití i ve starších zástavbách, které se mnohdy potýkají s přebytečnou vlhkostí, nebo naopak se suchým vzduchem. Naše rekuperační jednotka je ideální pro instalaci v jedné místnosti, bez problému ji tak lze umístit i do malého panelového bytu. Jednotka pracuje tiše a účinně, na výměnu vzduchu myslí za vás. Postará se o udržení stabilní teploty vzduchu i ideální míru vlhkosti v pokoji

Rekuperační jednotka SmartFan500

Nutno si připustit, že velkou část dne trávíme v pracovním prostředí. Dobrým nápadem je proto rekuperační jednotkou vybavit i tyto sdílené prostory. Příznivé klima zbavené nebezpečných bakterií a alergenů vaši zaměstnanci a kolegové jistě uvítají. Nehledě na to, že tím vedle vlastních výdajů za energie dlouhodobě snížíte i firemní náklady. 

Nadchli jste se pro rekuperaci a lokální rekuperační jednotka je vám málo? Podívejte se na nabídku našich podstropních rekuperací VENUS či nástěnných rekuperací DAPHNE, které se pyšní až 93% účinností rekuperace.


 
 

Vše pro rekuperaci

Proč nakoupit od Multi-VAC

  • Silná zavedená společnost
  • Přímý dovozce, jednička z oboru
  • 15 dní záruka spokojenosti
  • Kvalitní zboží ze zemí EU
  • Doprava zdarma nad 5 000 Kč
  • Objednávky přijaté do 13:00 expedujeme stejný pracovní den

© 2021, Multi-VAC spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

| Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů B2C Brána | eod.cz | XHTML 1.0 | CSS 3