X
Produkt byl přidán do objednávky.

e-vetrani.cz spolehlivý eshop se vzduchotechnikou

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Aktuality Rozvodem tepla z krbu ušetříte

Aktuality

16.11.2018 15:04

Rozvodem tepla z krbu ušetříte

Nejen pro romantické večerySychravé počasí je tu a zima už čeká za dveřmi. Možná, že nás opět nečekají vytoužené ladovské Vánoce s romantickými závěji za okny, avšak krb má své kouzlo i v mírné zimě. Stačí, aby začalo být jen trošku víc lezavo a myšlenka na posezení u ohně v pohodě domova v nás začíná pořádně hlodat. Krb má obrovské kouzlo.

Nejen že hřeje, ale pohled do ohně uklidňuje a navozuje pocit příjemné domácí harmonie. Krom toho má ale i spoustu praktických výhod, které se pozitivně odrazí i ve vaší peněžence. Počáteční investice se brzy vrátí. Pokud se rozhodnete pořídit krbový ventilátor pro rozvádění teplého vzduchu po bytě, ušetříte několik tisíc korun ročně.

Dům vytopíte během chvilky

Topení dřevem stoupá v posledních letech na žebříčku popularity také proto, že obnovitelné zdroje jsou trendy a palivové dřevo je k dostání za přijatelnou cenu. Vyhřívání obydlí horkým vzduchem z krbu si navíc oblíbili již před stovkami let hradní pánové. Způsob je tedy roky ověřený a moderní technologie ho navíc posunuly ještě o kus dál. Ventilátory pro rozvod tepla z krbu a krbových kamen mohou sloužit k rozvádění teplého vzduchu do všech místností. Horký vzduch se vede systémem rozvodů prostřednictvím hliníkových hadic do celého domu.

Izolované potrubí pro rozvody vzduchu

Skvěle se hodí nejen do chat a chalup

Obrovskou předností teplovzdušného vytápění oproti teplovodnímu je to, že začíná topit hned ve chvíli, kdy se oheň rozhoří. Perfektně se tak hodí třeba do chat a chalup, kde přijdete do vymrzlého objektu a potřebujete jej zahřát okamžitě. Skvěle funguje například i ve dřevostavbách a dalších budovách, kde je kvalitní izolace a teplota se v budově udrží na dlouhou dobu.

Sada pro krbovou ventilaciPraktická sada se snadnou instalací

Naše sada pro teplovzdušné vytápění krbem obsahuje krbový ventilátor, který lze použít pro jednopatrové i vícepatrové domy. Ventilátor je navíc vybaven manuálním termostatem a ten lze nastavit v rozmezí od 0 do +90 °C. Dále sada obsahuje filtrační box pro zachycení nečistot ze spalování, tepelně izolovanou hadici odolnou až do +250 °C a talířové ventily pro přívod vzduchu do jednotlivých místností.

Přirozenou cirkulací vzduchu v místnosti a jeho zahřátím v krbové vložce nad teplotu +200 °C vytváříte zdravější ovzduší pro svůj domov. Takové teploty totiž ničí některé druhy bakterií.


 
 

Vše pro rekuperaci

Proč nakoupit od Multi-VAC

  • Silná zavedená společnost
  • Přímý dovozce, jednička z oboru
  • 15 dní záruka spokojenosti
  • Kvalitní zboží ze zemí EU
  • Doprava zdarma nad 5 000 Kč
  • Objednávky přijaté do 13:00 expedujeme stejný pracovní den

© 2020, Multi-VAC spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

| Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů B2C Brána | eod.cz | XHTML 1.0 | CSS 3